Копірайтинг

copy-02Як заробити в інтернеті на написанні статей?

   В даний момент копірайтинг — один з найпопулярніших, надійних та прибуткових способів заробити в інтернеті без вкладань.

Копірайтинг

   Копірайтинг — це написання унікальних статей, які можуть бути присвячені просуванню бізнесу, рекламі товарів, послуг, компаній або окремих ідей. Такі тексти можуть бути надруковані, записані в аудіо- чи відео-форматі. Головним завданням копірайтингу є переконання читача чи слухача здійснити саме ту дію, яку пропонується в тексті. Приміром, замовити послугу або купити рекламований у вашому інформаційному посланні товар.

   Бажано писати статті на теми, в яких ви добре розбираєтеся. Це можуть бути тексти, присвячені вашому хобі або ж сфері, у якій ви є професіоналом. Для чого це потрібно? Все просто. Від цього залежить якість ваших статей. А чим краще якість матеріалу, тим більше грошей ви зможете заробити.

   Як саме отримати прибуток? Є кілька варіантів.

   Отже, у Вас є літературні здібності, і Ви можете грамотно висловлювати власні думки на папері. Обираємо цікаву для Вас тему (популярність тем можна подивитися на сайті копірайтингу, на якому Ви будете працювати). Основні біржі статей — це Advego , ETXT та Textsale. Реєструєтеся на даних копірайтинг — ресурсах і шукаєте замовника, який запропонує Вам написати статтю на певну тему. Мінімальний розмір статті 1000 знаків. Максимальний розмір не встановлюється, проте радимо Вам писати тексти на 1500 — 2000 символів. Це найоптимальніший розмір, що дозволяє в найкоротші терміни продати статтю та отримати прибуток. На сайтах Advego та Textsale так само можна займатися таким видом роботи як: заробіток у сфері копірайтинг, рерайтинг (переписування готового матеріалу своїми словами), написання коментарів, створення постів на різноманітних форумах. А на ETXT крім всього вищепереліченого, можна ще займатися перекладом текстів за гроші!

   Крім написання текстів під замовлення (копірайтинг) , Ви маєте можливість виставляти свої статті на продаж. Для цього Вам необхідно скопіювати текст статті в спеціальне поле, написати короткий опис до матеріалу (це збільшує шанси продати статтю і дає більше конкурентоспроможність). Потім призначаєте мінімальну суму за весь текст. Я продаю свої матеріали по 1 долару за 1400 — 1600 символів. Можна призначити ціну і побільше, однак цим Ви зменшуєте свої шанси швидко продати статтю і отримати гроші.

   І тепер переходимо до останнього способу, який приносить більше грошей, але вимагає наявності досвіду та навичок. Він полягає в тому, що Ви створюєте статті та публікуєте їх своєму інтернет ресурсі. Це може бути сайт або блог. Потім розміщуєте на своєму сайті рекламу і заробляєте гроші на тому, що відвідувачі, залучені вашим матеріалом, натискають на рекламні посилання! Якщо у Вас буде багато цікавих і свіжих статей, Ви привернете більше відвідувачів. А чим більше людей, тим більше прибуток!

   Ще немає свого сайту або блогу? Це не проблема. В інтернеті багато статей та відео матеріалів, які допоможуть Вам створити свій інтернет проект! Але копірайтингу буде достотньо для того, чтоб заробити гроші в в інтернеті в Україні.

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика