Германський заробіток

Header_Logo

eBesucher

 eBesucher це один з кращих європейських автосерфінгом для заробітку в інтернеті за поінти. eBesucher — це ваш реальний спосіб заробити без вкладань!

   Германський проект eBesucher працює з 2002 року й краще в даному автосерфінг це те, що сайти ніколи не закінчуються і кожні 15 секунд вам додаються поінти, які в подальшому  обмінюються на WMZ. А з травня 2011 року була запущена російськомовна версія проекту.

   Цей автосерфінг (eBesucher) працює на повному автопілоті і не вимагає ніякого вашої участі, досить закріпити вкладку і він буде автоматично підключатися при запуску Mozilla. Краще всього використовувати браузер Mozilla, так як він більш надійний і зручний. На сайті використовується два види поінтів (тобто кредитів) Btp за автосерфінг і Mtp за прочитання листів. «Нова реєстрація», перейшовши за якої Ви побачите невелику форму для заповнення.

Реєстраційна анкета інтуітивно зрозуміла, але про всяк випадок поясню:

— Ім’я Користувача: — тут вказується свій логін. — Пароль: — вигадуєте та запам’ятовуєме пароль для входу в аккаунт. — Звернення: — Ваша стать. «Пан» або «Пані». — Повне Ім’я: — Ім’я та Прізвище. — Дата Народження: — тут вставляємо дату вашого народження. — Країна: — Країна, де Ви проживаєте. — поштову Індекс: — вписуємо поштовий індекс. — Місто: — Місто, в якому Ви живете. — вулиці, Номер будинку: — вулиця і номер будинку. — Адреса Електронної пошти: — сюди вписуємо ваш справжній адресу електронної пошти. — Заполняем Поле під капчі тими символами, які на ній вказані. — поставити Галочку напроти слів: «Я прочитав правила проекту і згоден з ними».

Натискаємо на кнопку зі словом «Відправити».

Ви потрапите на наступну сторінку де побачите поле доступне для заповнення:

Код активації: — сюди потрібно буде ввести код, який був висланий Вам на поштову скриньку. і натискаємо «Відправити».

Після цього на поштову скриньку прийде другий лист з Вашим логіном і паролем.

Далі ви потрапите на сторінку з первісними налаштуваннями Вашого облікового запису і натискаємо «Відправити».

Все, реєстрація закінчена!

Для входу в аккаунт потрібно перейти за посиланням «Зона користувача», яка знаходитися відразу під логотипом eBesucher.

Після введення логіна і пароля ви потрапите на головну сторінку Вашого аккаунта.

Ви побачите, що сторінка розділена на дві половини:

Зліва «Обмін відвідувачами»

ВІДКРИТИ СЕРФІНГ — почати авто-серфінг (при переході Ви потрапите на сторінку, де вам буде запропоновано ввести логін і пароль, тільки після цього запуститися авто-серфінг в новій вкладці) Баланс — скільки на рахунку кредитів BTP У сейфі — скільки кредитів BTP в сейфі Нова сторінка — додати сайт в серфінг Управління — управління Вашими сайтами Статистика — статистика заробітку BTP кредитів Текстові посилання — додавання посилання в серфбар Зправа «Обмін листами»

ВІДКРИТИ ВХІДНІ — прочитати входять рекламні листи Баланс — скільки на рахунку MTP кредитів У сейфі — скільки MTP кредитів в сейфі Нове повідомлення — створити поштову розсилку Управління — управління поштовими розсилками Статистика — статистика заробітку MTP кредитів Відправити — розсилка листів

Вам потрібно буде перейти за посиланням «Налаштування» (знаходиться в меню «Обмін відвідувачами») і в пункті Панель серфінгу знаходиться в турборежимі — виставляємо «активно: до 384 пунктів в годину». Потім відзначаємо три пункти галочками і натискаємо «Змінити дані».

Далі, заходимо за посиланням «Пароль для зовнішніх операцій» в тому ж меню «Дані користувача» для створення «ST-Passwort».

Ваш звичайний пароль (не змінюється): — вписуємо сюди діючий пароль від аккаунта. Новий ST-пароль: — придумайте пароль. Натискаємо «Змінити!».

Для більшої безпеки у вашому акаунті є «Сейф», куди можна покласти зароблене і звідки не можна буде вивести кредити, навіть знаючи правильну «ST-Passwort». Щоб зайти в нього потрібно перейти за посиланням «Сейф» в меню «Пункти».

Весь процес перегляду сайтів відбувається в браузері. Але даний спонсор також надає власний софт, який стежитиме сам за серфінгом і в разі виникнення проблем  зробить автоматичний рестарт  браузера.  Знаходимо в меню вашого аккаунта eBesucher.ru, підпункт «Програма» в меню «Обмін відвідувачами». На сторінці Ви побачите червоного кольору текст, а відразу ж під ним строка з безсистемним набором літер й цифр виділених жирним чорним шрифтом — це пароль для запуску Restarter’а.

Відразу під паролем ви побачите два посилання, перше для власників операційних систем Windows, а друге для власників операційних систем Mac OSX, Linux, Solaris. Відповідно завантажуєте, потрібний вам варіант.

Власне сама установка нічим не відрізняється від звичайної інсталяції будь-якого іншого софта.

Тепер переходимо до запуску. На другому етапі після запуску вводимо свій логін в перше поле і пароль, про який написано вище, в друге поле. Далі вибрати браузер з яким працюватиме програма і натиснути кнопку «Зберегти».

Далі Ви побачите саму програму, дивитесь на таймер (у правому нижньому куті програми), і чекаєте коли він дійде до нуля, нічого не натискаєте, з трея вискочить невелике віконце, нічого не робимо. Після цього чекаємо коли з’явиться останнім віконце під назвою «PsKill License Agreement», погоджуємося натиснувши на кнопку «Agree».

Чекаємо ще приблизно близько хвилини (нетерплячі можуть натиснути кнопку «Запустити панель серфінгу» безпосередньо в програмі «eBesucher Restarter»), автоматично запуститися браузер де відкриється сайт eBesucher.de. Тут потрібно буде ввести свій логін і пароль, але пароль не від програми, а пароль який ви вводите, щоб увійти у Ваш аккаунт eBesucher.ru.

Після цього запуститися авто-серфінг, а програма буде стежити за тим щоб він не зупинявся. Також в браузері обов’язково повинен бути включений показ зображень, інакше можуть виникнути проблемки із зароблянням кредитів.

Германський заробіток eBesucher.ru

Налагодження та отримання листів на eBesucher.ru.

Для того щоб отримувати рекламні листи, перше, що потрібно зробити, це зайти в налаштування пошти. Для цього потрібно перейти в підменю «Настройки» меню «Обмін листами».

Налаштування складаються з трьох розділів:

Доставка — настройки отримання листів. Інтереси — налаштування інтересів (листи якої тематики Ви хочете отримувати). Мови — мови листів (на яких мовах Ви хочете отримувати листи).

З настройками самого першого поділу «Доставка» у Вас проблем виникнути не повинно і натисніть кнопку «Відправити».

Після цього перейдіть в розділ «Інтереси», відзначте всі пункти галочками і натисніть кнопку «Відправити».

Перейдіть в останній розділ «Мови» і відзначте всі пункти галочками і натисніть кнопку «Відправити».

З налаштуваннями закінчили, тепер поясню як читати листи.

Читати їх дуже просто. Якщо ви будете читати листи з вашої електронної скриньки, то лист, що прийшов потрібно відкрити і почекати деякий час поки в самому кінці листа після слів «Status der Mail:» не з’явитися картинка зі словами «Mail bestatigt!» на зеленому тлі (врахуйте те, що потрібно включити показ зображень, інакше ви не побачите результату). Якщо Ви побачили зображення, все нормально і ви отримали кредити.

При переході по посиланню «ВІДКРИТИ ВХІДНІ» (на головній сторінці акаунта) Ви потрапите до внутрішньої поштової скриньки. Там ви побачите листи, причому не прочитані будуть виділені більш жирним шрифтом. Відкривати листа потрібно подвійним клацанням по ньому.

Обмін кредитів eBesucher на гроші (виведення коштів).

Моментально, в повністю автоматичному режимі, продати або купити як Btp, так і Mtp кредити Ви без проблем зможете на спеціалізованих сайтах. Їх жосить багато в інтернеті.

Продати кредити можна буде тільки по закінченні 7-и днів після Вашої реєстрації на сайті eBesucher!

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика