Закордонні букси

PTC-300x180   Як заробити на перегляді реклами або сайтів на закордонних буксах?

    Заробіток на закордонних спонсорах, не важливо поштовик це, серфінг або букс —  завжди має один істотний плюс та один мінус!

Плюс: платять значно більше наших буксів та поштовиків!

Мінус: потрібні незначні знання англійської мови (ну хіба це мінус?)

    Якщо з англійським у вас погано, тоді вам в нагоді стане онлай перекладач. Або можете працювати тільки на вітчизняних і зрозумілих сайтах. Це дасть вам змогу сконцентруватись на більшій їх кількості, ніж якби ви працювали ще й з закордонними та заробити досить багато грошей.

   Ну а якщо сил повно і англійська в порядку, то можете спробувати заробити відразу на наших та закордонних. Прибуток відповідно зросте удвічі.

    При реєстрації на сайтах заповніть наступну форму:

  • Username — тут пишіть ім’я латинськими буквами для входу в систему (логін).
  • Password — пароль, не менше 6 символів.
  • Confirm password — повторюєте пароль.
  • Email Address — тут пишіть email адресу яку використовували при реєстрації на Європейських платіжних системах. На нього нічого приходити не буде, окрім повідомлень від сайту.
  • Confirm Email Address — повторюєте email.
  • Your country — вибираєте країну проживання.
  • Referrer — spektorcs. Якщо вже написано — добре, якщо ні — впишіть.
  • Ставите галочку, що Ви згодні з правилами сайту та впишіть цифри з картинки.
  • Натискаєте на кнопку реєстрації.
  • Через деякий час Вам на Email прийде лист, в якому буде посилання на активацію аккаунта

Успіхів!

Кращі перевірені букси та закордонні поштовики, що дійсно платить

Donkeymails

За лист: до 0,01 $

За клік: до 0,01 $

За реєстрацію: від $ 0,11

Реф.сістема: 5 рівнів 10% -5% -3% -2% -1%

Листів на день: 8+

Термін виплат: виплати проводяться 2-а рази на місяць

Мінімальна сума для отримання виплат: 0 $

Платіжна система: OKpay / PerfectMoney / PayPal / Payza

   «Донки мейлз» або «Осляча пошта» незважаючи на образливу назву для жителів російськомовних країн СНД на думку мільйонів по праву є кращим зарубіжним поштовиком, а можливо і зовсім кращим у світі.

   Судіть самі, спонсор працює з 2005 року, зареєстровано більше 400 000 користувачів і виплачено 800000 баксів. Як ви вважаєте, з таким клікером можливо заробити в інтернеті?

   Основною ознакою якості даного спонсора є те, що належить він корпорації Planet-Traffic, об’єднуючої 9 кращих PTC-сайтів (paid-to-click, «платять за кліки») в multimoneygroup.

   Таким чином їм також належать ще 2 сайта з представлених в моєму списку кращих поштовиків: No-Minimum, JillsClickCorner, про них мова трохи нижче.

Примітка

   На сайті дуже багато розділів і все по-англійськи. Але не парся з цьому, адже на перших порах вам цілком вистачить всього двох розділів для роботи на сайті:

1) Paid2Click — грубо кажучи «платимо за клік», клікаєте по посиланнях і банерах як на будь-якому буксе і отримуєте центи. Головне не клікнути на посилання з написом Cheat Bot Checker! — Do Not Click this link! — Це так званні перевірка на «людяність», поштовик перевіряє, що ви людина, а не робот і не користуєтеся Автокликер.

2) Your Inbox — «Ваша пошта», поштова скринька в якій система буде розміщувати платні листи для вас. Читайте листи і шукайте посилання з підписом Paid Ad та клікайте по них. А там де написано Non Paid Ad — це відповідно неоплачувана реклама, отже не витрачайте на неї свій час.

JillsClickCorner

За клік: 0,001-0.0025 $

За реєстрацію: до 0,25 $

Реф.сістема: 10%

Термін виплат: 2-а рази на місяць

Мінімальна сума для отримання виплат: 0.1 $

     Платіжна система: LibertyReserve / PerfectMoney / PayzaТот найчудовіший поштовик, один з двох з мого списку входить в одну групу з лідером donkeymails. Також працює дуже давно, з 2006 року та має армію учасників не набагато меншу ніж у «ослів» — аж 350 000 працівників. Використовуючи клікер можна не напружуючись заробити по 5-10 центів в день. Відповідно, перші гроші ви зможете побачити і відчути вже через 1-2 дні роботи, що дійсно приємно. Єдина дрібниця, в чому даного спонсора можуть обійти конкуренти, так це 1 — рівнева реф.система. Тобто її як би і зовсім немає, тут система більш часто застосовувана на буксах — 10% від прямих рефералів і все, ніяких ієрархій.

OKpay / PerfectMoney / PayPal

No-minimum

Платить за перегляд листа: 0,0025 $

Платить за кліки: 0,001-0.0025 $

За реєстрацію: від 0,11 $

Реферальна: 6 рівнів 10% -5% -3% -2% -1% -1%

Листів на день: 8+

Термін виплат: виплати проводяться 2-а рази на місяць

Мінімальна сума для отримання виплати: $ 1 / $ 1

   Платіжна система: OKpay / Payza.

А ось і третій спонсор із MultiMoneyGroup. Тут то з реф.системою все більш ніж круто — аж 6 рівнів. Та й в усьому іншому оплата за елітними показниками. Працює з 2005 року. Дуже надійний.

   Тут вам були представлені всього 3 поштових спонсора. Хочете сказати що мало? Запевняю вас, ви дуже помиляєтесь. Розриватись на 10-ки поштовиків немає сенсу, лише витратите час, а більше навряд чи заробите. Але мало того, ще й 70-80 відсотків з них дуже скоро не будуть інснувати взагалі. 

   У даному списку вам запропоновані 3 монстра — солідні компанії, які в PTC-бізнесі довгі роки, які регулярно і своєчасно платять і постійно розвиваються. Ці спонсори працюють і будуть працювати ще довгі роки.

  Отже я б радив вам оптимізувати зусилля і рівномірно розділивши ваш робочий час тільки на перевірених спонсорах. Таким чином збільшити ваш дохід і на 100% застрахувати свої гроші не хвилюючись, що завтра черговий «лохотрон» прикриють і всі ваші зароблені гроші випаруються. Тобто, заробити в інтернеті без вкладань дійсно можливо. Я раджу вам використовувати всі методи, які викладені на сайті, щоб заробити гроші в інтернеті в україні.

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика