Заробити на Clixsense

 

ClixsenseClixsense.com — закордонний проект для заробітку в інтернеті, який об’єднує найрізноманітніші способи отримання грошей в мережі, в тому числі і заробіток на платних опитуваннях. Давайте розберемо їх  більш детально та розглянемо відгуки про clixsense com, та дізнаємось як заробити на Clixsense.

У першу чергу варто сказати, що clixsense.com — це здебільшого букс, який нічим не відрізняється від російськомовних буксів, але ціни тут вищі, можливостей більше, а мінімалка невелика. Мінімальний поріг для виведення з сайту дорівнює 8 $, а якщо ви купуєте за 17 $ преміум-аккаунт, то вивід грошей можна здійснювати відразу після набору 6 $. Преміум-аккаунт містить в собі багато плюсів для тих, хто хоче розвивати на сервісі партнерську програму.

Clixsense com

Проходження опитувань: за платне опитування, в яких можна брати участь на сайті, рідко платять більше трьох доларів, але опитувань приходить багато. За 2 тижні набрати мінімальну суму тільки на платних анкетах цілком реально.

    Заробіток грошей на clixsense ділиться на розділи. У кожного розділу своя тематика і свої можливості. У розділі ClixGrid після перегляду рекламного сайту ви можете взяти участь у лотереї та отримати одноразово від 0,1 до 10 $. Це дуже вигідно, вигравати реально можна, але (згідно відгукам clixsense) для успіху потрібно проклікать багато рекламних сайтів.

    Розділ «Оплачувані завдання»: практично надає не багато можливостей для заробітку, оскільки завдань не так багато. Більш «крутий» елемент — розділ «оффер». Він теж чимось нагадує завдання, але дуже добре оплачувані. Вам можуть добре заплатити за саму дріб’язкову роботу: поставити лайк в соціальній мережі, підписатися на оновлення або зробити ще що-небудь. Платять від 1 до 50 центів — досить непогано.

     Бонуси: сайт дає можливість отримати бонус у розмірі відсотка від зароблених вами грошей за добу. Тобто, до тих центів або доларів, які ви заробите протягом дня, можна додати ще 3-8%. Щоб це зробити, після ефективної роботи перейдіть в View Ads і клікніть там 2 посилання, або перейдіть в ClixGrid і проклікайте 20 посилань. Бонус не забариться.

     Взагалі, в розділі View Ads знаходиться багато посилань, на які можна кликати і отримувати за це непогані гроші. Вартість одного кліка по посиланнях варіюється від 0,5 до 2 центів. Посилання розрізняються за кольором, колір показує, скільки приблизно часу необхідно переглядати рекламний сайт для отримання винагороди. Зелені посилання треба переглядати протягом хвилини, вони найдорожчі, коричневі — менше, оплата теж буде не такою високою.

    Партнерська програма складається з 8 рівнів, кожен запрошений клієнт може принести вам до 10% від свого заробітку на опитуваннях або кліках. Також ви будете отримувати по 1 $ з кожного реферала, який придбає собі преміум-аккаунт.

Сайт: clixsense.com

Відгуки про Clixsense

     Що кажуть в інтернеті: за відгуками про clixsense com в інтернеті можна сказати, що даний проект платить стабільно і багато, якщо порівнювати з вітчизняними буксами, а якщо говорити про платні опитуваннях, то їх, як уже згадувалося вище, на сайті представлено дуже багато, розташовуються вони в спеціальному розділі «Surveys». Знову ж, щоб отримувати якомога більше опитувань, хоча їх і так буде достатньо, якісно заповніть про себе інформацію в профілі і частіше заглядайте на сайт, тому що оповіщення на електронну пошту приходити не буде.

Тому, якщо ви бажаєте заробити гроші в інтернеті без вкладань, заробити в інтернеті в Україні, коли навколо криза, то Clixsense саме для Вас!

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика