Заробити на NeoBux

Earn money from NeobuxЯк заробити на NeoBux

       Заробити на NeoBux дуже легко, якщо діяти відповідно до порад з цієї статті.  NeoBux — потужний зарубіжний проект, який за перегляд рекламних сайтів проводить виплати в поширених електронних системах Payza і PayPal. NeoBux працює з 2008 року і є дуже популярним у всьому світі та виплатив користувачам більше 40 000 000 $. Відмінна особливість NeoВuх — миттєві виплати.

Опис проекту

      За перегляд одного рекламного сайту платять від $ 0.001, це не багато, але не варто робити негативні висновки про проект по першому дню роботи — якщо дотримуватися певної стратегії, то можна зробити Neоbuх джерелом доходів у кілька (або навіть кілька десятків!) Доларів на день. Основний заробіток на NeoВux полягає в отриманні відсотків за переглянуті рекламні сайти запрошених або орендованих рефералів у системи. Отже, щоб заробити на NeoBux кілька доларів  в день, знадобиться час.

       Ще хотілося б сказати наступне: якщо ви заглянете в вебмані адвізор, то знайдете там негативні відгуки за 2011 год. Пов’язано це з різким здешевленням оплати за власні кліки. Але справа в тому, що ціна за кліки рефералів залишилася колишньою, тобто в 5-10 разів (!) Дорожче власних. Заробити на NeoBux можна за допомогою рефералів. Залучайте по можливості друзів і знайомих, а якщо не виходить — орендуйте рефералів у системи (прямо на гроші з балансу аккаунта Main Balance), і вже з придбанням перший рефералів ви помітите, як стане збільшуватися рахунок.

Робота 

   Відразу після реєстрації дається безкоштовний акаунт Standart, гарантує не менше 4-х оплачуваних рекламних посилань в день, але насправді в перебігу дня з’являються додаткові посилання і їх багато. На початку роботи на NeoBuх заробіток буде маленький і щоб його збільшити треба обзавестися рефералами. Перша мінімальна сума для виведення з балансу аккаунта дорівнює 2 $, але якщо Вас цікавлять більш великі заробітки, то треба почекати з виведенням грошей і витратити зароблене на оренду рефералів. Оренда одного реферала обходиться в 0.20 $. Мінімум можна придбати 3 реферала, коштувати це буде 0.60 $.

      Не робіть помилку, витрачаючи всі гроші на рефералів, пам’ятайте, що Ви не купуєте, а орендуєте їх на 30 днів, і якщо після терміну оренди, на рахунку не буде грошей на продовження, то можна втратити рефералів. По початку Ви будете отримувати 0.5 цента за клік рефералів, а якщо хтось із рефералів буде не активно працювати, його можна замінити (recycle), але це коштує 0.07 $. В ідеалі краще накопичити 1.50 $ і потім починати орендувати рефералів, не турбуючись, що можуть дістатися не живі, або не вистачить коштів на продовження оренди.

  Корисні речі, щоб заробити на NeoBux

 Зверніть увагу, що в роботі з рефералами знадобляться також NeoPoints, які зараховуються за переглянуті сайти. А бути в курсі появи доступних для перегляду рекламних сайтів допоможе AdAlert, який доступний для установки в браузер (посилання у правому нижньому куті).

   Включення опції AutoPay дозволить автоматично продовжувати оренду рефералу на один день якщо він зробив хоча б 1 клік на день. Перший час краще цю функцію активувати, але коли на рахунку буде достатньо грошей, вигідніше продовжити оренду на 90 днів з 18% знижкою, при цьому функцію AutoPay відключіть.

Орендовані реферати, щоб заробити на NeoBux

   Орендовані реферали повинні приносити прибуток, а визначити прибутковість конкретного рефералу допоможе AVG — середнє число кліків, яке автоматично вираховується і показується в статистиці рефералів. Користувачам з аккуанта Standart прибуток від рефералів отримувати трохи важче, оскільки дохід за кліки рефералів складає 0.5 цента, тому прибутковий AVG повинен бути досить високим і складати 1.33, а якщо користуватися 30% знижкою при продовженні оренди, то 0.93. Але не поспішайте із заміною орендованих рефералів, почекайте днів 5 перед прийняттям рішення, а також майте на увазі, що реферали, які не активні на протязі 14 днів, безкоштовно видаляються системою. На зароблені гроші продовжуйте брати в оренду нових рефералів, але пам’ятайте про необхідність наявності грошей для управління аккаунтом.

Аккаунт Golden

 Для аккаунта Standart, допускається орендувати максимум 300 рефералів. При оренді 300 рефералів, наступною метою буде заробити $ 90, для придбання аккаунта Golden, володіючи якими прибуток подвоїться і становитиме 1 цент за кожен переглянутий сайт (клік) рефералів. Заробити на NeoBux стане легше, тому ціна за оренду рефералів менше порівняно з Standart, максимальна кількість рефералів 2000, а також мінімум 9 рекламних посилань в день. Ваш заробіток на NeoВux, залежить від того, як Ви будете керувати аккаунтом і рефералами.

   Зверніть увагу, що якщо ви зареєструєтесь, а потім надовго покинете проект NeoBux, ваш аккаунт буде видалений і повторно зареєструватись за тим самим емейлом ви не зможете! Доведеться реєструвати нову поштову скриньку щоб знов працювати на проекті. Те саме стосується й емейла з PayPal акаунта.

    Зареєструватися, якщо хочете заробити на NeoBux

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика