Заробити на опитуваннях

opros2Як заробіток на опитуваннях 

   Отже, як заробити на опитуваннях? У наші дні все більше великих компаній проводять різні опитуван аудиторії за допомогою Інтернету. Це набагато дешевше і зручніше, ніж проведення аналогічних досліджень в офлайні. Компаніям потрібно дізнатися думку людей, їх настрій та інтереси перед виведенням на ринок нового великого продукту і вони готові платити Вам хороші гроші за Вашу особисту думку!

   Зараз налічується близько 300 компаній, які платять гроші людям за те, щоб зібрати інформацію про їх інтереси та уподобання. Всі вони працюють через Інтернет і мають свої сайти з безкоштовним членством. Так що ніщо не заважає Вам вже зараз зареєструватися хоча б у десяти компаніях, які проводять дослідження в цікавих Вам таматичних сферах, і поділитися своїм думка, при цьому непогано заробивши на цих опитуваннях!

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ? ЗА ОПИТУВАННЯ НЕПОГАНО ПЛАТЯТЬ

Заробіток на онлайн опитуваннях: 5 $ -25 $ за одне опитування

Заробіток  у фокус-групах: 15 $ -40 $ за годину

Заробіток за телефоном: 1 $ -20 $ за інтерв’ю

Заробіток по електронній пошті: до 1 $ за лист

Заробіток на перегляді трейлерів до фільмів: 1 $ -10 $ за годину

   Не дивуйтеся такими високими цінами. Як я вже сказав, компаніям ВАЖЛИВО знати думку про свою продукцію для її поліпшення. Їм важливо знати мотиви людей при покупці різної продукції. Саме тому компанії надають можливість заробити на участі в опитуваннях та фокус-групах.

   Для заробітку на опитуваннях не потрібно ніяких особливих знань і навичок — тільки комп’ютер з доступом в Інтернет. Заробляти на опитуваннях можуть жителі практично всіх країн, незалежно від географічного місцезнаходження компанії, що надає можливість заробити на опитуваннях.

   Особисто я поки не пробував цей спосіб заробітку в мережі, так як мені є чим зайнятися і підключати нові варіанти заробітку часу немає зовсім. Але ось пара моїх знайомих, використовуючи базу компаній, заробляють 75-150 $ в місяць, щодня витрачаючи по 2-3 години на цю неважку роботу.

   Поки дуже мало людей знають про онлайн-дослідження, так що компаніям все ще потрібні свіжі коментарі та думки від людей. Тож користуйтеся цією можливістю заробити в Інтернеті!

Перелік сайтів що проводять опитування Ви можете знайти тут в статті ЗАКОРДОННІ ПЛАТНІ ОПИТУВАННЯ

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика