Заробити на сайті

zarabotat_na_saiteЯк заробити на сайті

    Для того, щоб заробити на сайті, потрібно попрацювати над його створенням, потім наповнити його цікавими та змістовними статтями та зайтись його просуванням в пошукових системах.

    Для створення власного сайту ви можете користуватись відео уроками, яких дуже багато в мережі Інтернет. Наповнювати сайт потрібно лише унікальними матеріалами. Статті для сайту ви можете писати самостійно або купляти на сайтах копірайтингу. А от щоб просунути сайт у пошукових системах, вам потрібно буде зайнятись дуже кропіткою працею. Для початку, я вам порадив би ознайомитись з основами SEO оптимізації та почитати мою статтю про те, як розкрутити сайт. Але зараз нам варто приділити більше уваги заробітку на вже готовому та розвинутому сайті.

   Процес заробітку на власному сайті в колі професійних вебмайстрів (тих, хто створює сайти) називається МОНЕТИЗАЦІЄЮ. Й на даний час існує безліч дієвих варіантів монетизації сайту. Однак ми будемо говорити лише про ті можливості заробити на своєму сайті, які є перевіреними та дійсно прибутковими.

1 СПОСІБ ЗАРОБИТИ НА САЙТІ. КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

  Це є найкращим способом заробити на сайті, якщо в нього досить багато відвідувачів щодня. Тематика сайту має бути схожа з комерційною. Зареєструвавши свій сайт в партнерській програмі системи контекстної реклами вам потрібно буде вставити спеціальний код з рекламними об’явами на сторінки свого сайту. Таким чином Ви отримаєте в свої руки ідеальний автоматизований механізм що дасть вам змогу отримати пасивний заробітоку.

На чому ж базується заробіток на контекстній рекламі?

1) Існує величезна кількість систем, які надають клієнтам послуги з розміщення контекстних рекламних оголошень у пошукових результатах найбільших систем інтернету та на тематичних ресурсах.

   Серед них є кілька найвідоміших — Google Adsense, Яндекс.Дірект або Begun та велика кількість дрібних. Ці рекламні системи розміщують оголошення з рекламою клієнта в результатах пошуку у власних системах пошуку (Google, Ukr.net, Яндекс, ). Більшість з них мають власні партнерські програми, що дає змогу власникам сайту долучитись до заробітку в Інтернеті та заробити на сайті.

2) Рекламодавці реєструють свої проекти в проектах контекстної реклами, замовляють або самостійно будують рекламні кампанії, щоб отримати більше відвідувачів та покупців. А для цього поповнюють баланс.

   Оголошення з переліком їх товарів та послуг з’являються в результатах пошуку за спеціально заданими ключовими словами та на сайтах партнерів що відповідають тематиці послуги або товару.

    Якщо відвідувач вашого сайту натиснув на рекламне посилання в блоці контекстної реклами, з рахунку замовника реклами списується встановлена сума грошей та переходить на ваш рахунок. Ви отримуєте гроші за клік відвідувача сайту, відвідувач може замовити у рекламодавця товар, а рекламодавець отримує потенційного клієнта. Система досить проста та дієва.

2 СПОСІБ ЗАРОБИТИ НА САЙТІ. ПРОДАЖ ПОСИЛАНЬ

   Якщо ваш сайт гарні показники тИЦ та PR, то Ви маєте змогу продавати посилання з його сторінок зацікавленим в цьому оптимізаторам. Заробити на власному сайті за допомогою продажу платних посилань з головної або внутрішніх сторінок сайту — це дійсно прибутково та реально! Давайте я вам поясню, чому люди купують посилання за доволі великі гроші.

   Ні для кого не секрет, що головним джерелом цільових відвідувачів для сайту є пошукові системи. І власники сайтів змагаються за те, щоб їх сайти були якомога вище в результатах пошуку по зазначених ними пошукових запитах. Але виникає питання, як це зробити? На даний момент під час роботи пошукові системи в якості основного інструменту для визначення позиції сайту по якомусь конкретному пошуковому запиту використовують ранжирування. Якщо говорити простіше, то чим більше існує зовнішніх посилань з вказаним текстом запиту на рейтингових та перевірених сторінка Інтернету до вашого сайту, тим вище будуть його позиції в результатах пошуку у системах Google, Яндекс або Укрнет. 

    Раджу вам запам’ятати цей принцип, бо він є зараз найголовнішим в рамках SEO оптимізації сайту. Тобто найголовнішим завданням кожного SEO-оптимізатора є забезпечення великої та якісної бази зовнішніх посилань на сайт, який просувається в пошукових системах. Самим надійним способом цього домогтись є співпраця із системами купівлі та продажу прямих текстових посилань з головних та внутрішніх сторінок інших сайтів. Принцип дуже простий: зареєструватись в подібній системі купівлі-продажу, створити рекламну компанію, внести гроші та купити необхідну кількість посилань. Скільки потрібно зовнішніх посилань, щоб просунути сайт? З власного досвіду можу сказати, що приблизно 100.

3 СПОСІБ ЗАРОБИТИ НА САЙТІ. ПРОДАЖ СТАТЕЙ

   Це спосіб, який схожий на попередній, але базується на тому, що ви створюєте спеціальний розділ на сайті, в яку на платній основі публікуєте статті з посиланнями замовника. Користь в тому, що ви отримуєте вже готову статтю для свого сайту. Вам не треба самостійно її вигадувати або купляти в копірайтера. Натомість ви заробляєте гроші за її публікацію.

4 СПОСІБ ЗАРОБИТИ НА САЙТІ. Продаж власних продуктів та послуг.

   Ви можете створити власний інформаційний продукт та продавати його зі сторінок власного сайту. Це можуть бути відео-уроки, тренінги, електроні книги та безліч іншого.

Безкоштовний каталог сайтів

Яндекс метрика